Spolok Westernových Strelcov Banská Bystrica. Copyright © 2007-2021, Všetky práva vyhradené. Posledná aktualizácia 10.1.2021 by Buffalo.

Vitajte
10.1.2020 Banská Bystrica

Číslo účtu pre uhrádzanie členského poplatku pre rok 2020:

Banka: Tatrabanka a.s.
Názov účtu: Spolok Westernových
Číslo účtu: SK0211000000002945459303

10.1.2020 Banská Bystrica

Vážení priatelia, členovia spolku, priaznivci športovej streľby,

rok sa stretol s rokom a my sme sa prehupli do ďalšieho roku fungovania Spolku westernových strelcov Banská Bystrica. Je veľmi ťažké hodnotiť ten predošlý 2020. Bol to skutočne zvláštny rok, aký sme ešte nikdy v histórii spolku nezažili. No s potešením Vám môžem oznámiť, že spolok je tu ďalej, funkčný a pripravený na ďalšie výzvy ktoré prinesie budúcnosť. Preto dovoľte aby som Vám všetkým v mene predstavenstva spolku zaželal

Veľa šťastia, veľa zdravia, veľa pracovných úspechov aj skvelých športových výkonov.

Miroslav Potančok - Podpredseda Spolku westernových strelcov Banská BystricaStaršie

2016

V poslednom období prechádza športová strelba ako aj široká strelecká verejnosť masovou démonizačnou kampaňou ktorá neskutočne poškodzuje tak meno tohoto krásneho športu ako aj jeho priaznivcov. Mrzí nás keď jednotlivci svojím konaním drvivej väčšine slušných občanov, ktorí sa strelectvu venujú, vzbudzujú v laickej verejnosti strach zo strelných zbraní a ich držiteľov. Tak ako v každej oblasti života sa i medzi nami nachádzajú osoby ktoré konajú v rozpore so zákonom. Nie je však na mieste za skutky týchto jednotlivcov trestať nevinných. Tak ako si sadá opitý vodič za volant svojho osobného motorového vozidla v horšom prípade autobusu zodpovedá si za svoje konanie sám či jeho kolegovia šoféri ? V uplynulom roku zahynulo 62 osôb pri dopravných nehodách pri ktorých asistoval alkohol. Je zarážajúce, že takéto štatistiky občanov až tak nešokujú ako prípady keď sa v správe objavia slová strelná zbraň. Práve preto je našim zámerom priblížiť verejnosti tento šport. Tak z pohľadu vývoja zbraní a streliva ako aj histórie ich použitia. Privítame akýkoľvek záujem a radi Vás privítame medzi nami aby ste sa sami mohli presvedčiť ako to je keď sa zbrane používajú pri športe a zaobchádza sa s nimi opatrne s láskou, rešpektom a bezpečne. Budeme radi, ak nám Vaše pripomienky a návrhy ku tejto stránke zašlete na mail alebo ich napíšte do Fóra.

Miroslav Potančok - podpredseda spolku


!!! Pozor !!! Registračný formulár na brigády na strelnici !!! Povinné !!!
Sponzorom tejto stránky je SESaP s.r.o. váš Small Business IT Professional